KTHEHU NE FILLIM  


 
Faqe   [ « ]    4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   [ » ]  
77   22.04.2011 - 01:14:22 Ora - 80.80.174.138 (80.80.174.138)  
 

beni

beni-801@hotmail.com

Te nesermen krejt normal sikur te mos kishte ndodhur asgje,nuk kam qeni merzitur njeriu duhet me qi kjo eshte normale.Me tregu te drejten ju frigoja nates tjeter se qka mund te ndodhte kur motra serish te jet ne veshtersi,por naten tjeter nuk ndodhi asgje ,e as edhe tri netet ne tjera.E mbaj ne mend ishte e premte plaki erdh ne mesnat i dehur,un rash me heret ne shtrat motra erdh ma vondhe pak ma von u shtrin edhe plaku e nena,priten pak dhe kur menduan se ne ishim ne gjume,kurse ne e pritnim te nis loja,dhe ja nisi .Dhe kur filloj sikur ne fabrik pa perfundu kurr,pas 20 plaka u leshua krejt sikur te ishin te vetem ne dhom e gjitha u ndegjojke si e pomponte.Motra me ne fund u ndez,e ndjeja si levizte posht,nuk i thash asgje dhe as nuk e preka.Me njeher ndjeva si dora e saj e nxeht dhe e lagt nga lengu i pidhit te saj mu fut nen brek,dhe per tre sekonda kari im mu qu.Tash nuk ma perkdhelte por ma derdhke.Zhurma e prinderve veq sa rritej,dhe mua frymarrja me behej me e thell, ma derdhke ka dale pas pak minutave filloj te dal sperma mbi barkun tim,un mbeta i ngrir sdija qte beja e ajo vazhdoj te ma derdh deri ne piken e fundit,kur ma derdhi e heki doren dhe u kthu kah muri.Un i heshtur dhe i bere qull nga sperma nuk mund te dilja dhoma sepse ekipa tjeter ishte ne perfundim te lojes.Qendrova edhe nje gjysme ore deri sa fjeten pleq,u qova shkova ne banjo u pastrova dhe u ktheva ne shtrat.Motra ende e zgjuar,dhe me pershperiti ne vesh.A te pelqej,un vetem heshta dhe ajo perseri me tha e ki karin e madh,un perseri heshta.Fjetem te gjith ne dhom,ne mengjes perseri mete vjetren dhe ashtu dit per dit dhe nat per nat.Rregullisht ma derdhke sa her babi e qinte mamin motra mu kthente mua.Nje nat plaku filloj ta qinte nenen,motra me tha ne vesh shtima doren ne pidh ne fillin nuk munda por e futa,ndjeva diqka te nxeht dhe lagshti, kapak kapak gishti im futej ne pidhin e nxeht te motres time,dhe menjeher levizjete motres u shpejtuan frymonte thell,me pershperiti ne vesh em kalle dhe ma kapi karin i cili tash ishte qelik,zhurma jon tashme ishte dukshem me madhe por ne krahasim me prindrit qe qiheshin sikur neper filma ne nuk vreheshim babi tani e qinete ne goj mamin dhe as qe kishin mendjen te ne, dhe shpesh ndrronin pozicion nga goja ne pidh nga pidhi ne goj,mami ishte e shfrenuar e gjitha zeri i saj ndegjohej edhe jash besoj duke then jepi, jepi..mbytem.Tani per mua te ndalem edhe po te doja ishte e pamundur sepse e deshirja kete sken nje dhom e vogel 4 veta qiheshin si te qmendur doja qe te vazhdonte deri ne agim.
Un e motra ishim nen jorgan dhe lakuriq koplet ashtu ishin adhe mami e babi por ata ishin mbi kervet dhe qiheshin me stil sepse kishin pervojen e duhur.
Tash edhe pozita jon kishte leviz sepse edhe ne kishim mesuar e posaqerisht motra qe kishte iniciativen,lepinte karin tim me goj e une pidhin e saj nuk e lepija por me doren punoja me mjeshtri.Mami e babi qiheshin e ne lepiheshim, ndegjoj babin gati jom gati bire gojen,kurse mamin ama ngoj ama,ateher edhe na dy te derdheshim me shpejtsi e te heshtur dhe per te paren her ne gojen e motres deri ne piken e fundit te spermes.Kjo ka qen hera epare dhe pa deshir ja kom derdh ne goj motres,kurse tash pas disa vjetesh edhe pse e martuar dhe i ka dy femij qihemi dhe ja derdhi ne goj sa her qe kemi mundsi,por dallimi esht se tash e bejm me knaqsi
 

Shkruaj Komente