KTHEHU NE FILLIM  


 
Faqe   [ « ]    73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   [ » ]  
8   03.10.2008 - 10:31:45 Ora - 217.24.240.14 (217.24.240.14)  
 

Arijanit

arijanit_bajrami@yahoo.de

Pushimin veror 2001 vendosa te shkoj ne Ulqin,sepse ne vendet evropiane dhe aziatike,kisha qen disa her,kurse shoket dhe te afermit me tregonin per netet e bukura te ulqinit,dhe ne gusht te vitit 2001 vendosa te shkoj ne Ulqin,mbasi shkova atje u vendosa ne nje motel te vogel qe ishte afer plazhes,ishte i vogel por i bukur komod,dhe

ky pushim me pelqente,dhe ishte me specifik se pushimet tjera sepse kontaktoja me shum shqiptar-e,nje nate dola te ndegjoj muzik shqip ne nje restaurant aty afer,afer tavolines sime,qendronte nje femer e re e bukur shum sexy,kishte nje trup te njom, qe syt nuk mundesha ti hjek,nga ajo ishte rreth 22 ose 23 vjteve,qendronte vetm ne tavoline dhe shpesh shikonte oren,tregonte se po pret ndonje,ishte veshtire te largoja vemendjen nga ajo,sepse edhe veshja e saj e ngusht dhe e tejdukshme,me bente edhe me te veshtire qendrimin tim ,,,,papritmas ia mberrini nje mashkull, qe po shkonte ne drejtim te saj,(mendova se dashnor ose burr)por perseri thoja me vete se ai nuk e meriton ate.... Ketij pidhi i duhet nje penis i fort, nje mashkull me experienc ne sex,Ai tipi dkeshte shum i mrrolur,dukeshte i paaft,te nate qendrova gjer sa ata u cuan nga tavolina , i percolla vjedhurazi ,se ku po banojn,,,,,ata banonin shum afer meje por kishin ardhur vetem para 2 diteve,,,,te nesrmen zbrita posht,dhe prisja se kurre po del,isha i veshur vetem me brek te larjes, dhe me nje zingjir ne qafe, dhe sa her qe e mendoja ate shufra ime po zgoheshte,dhe brekt e mia,binin ne sy te cdo njerit,shkova te vetura kinse po e pastroj,por syt me qendronin ne dritaren e saj ,dhe ne der,se kure po del,, mbas 20 min.e shoh se po del me nje gjysm fustan te bardh,(si engjull),ahhhh mendoja te kem nje nate.te kem se paku vetem nje her te derdhem ne trupin e kesaj,,,,
sepse me te vertet perngjante dhe ishte e rangut Pamella Anders,,, si ne gjoks ashtu edhe ne stil,,,ishte shum terheqese kishte nje prapanic,,,,hmmm dhe mendoja se meriton te ket afer nje mashkul me experienc,,,qe te prek parajsen,,, kur mu afrua afer vetures,ne te kaluar,me pershendet, ''MIRMENGJES'' e une me gjysm goje ia ktheva pershendetjen,,mirmngj,,dhe ngela duke e shikuar,,,bythet e saja qe po shkonin tamam si dy topa.....kishte yithe te mira (parapanic).......dhe mbas 5 min. fillova te ndjek se kah po shkon qe ti them ate qe e dua nga ajo,,ajo shkoi te nje caffeteri aty afer dhe u ule ne nje tavolin kemb mbi kemb..une e shikoj nga larg, dhe kurre i afrohem afer tavolines se saj e pyes, a eshte e lire, dhe me buzqeshje me thote po. sidomos per kojshin pse jo.une ia zgjas doren i them NITI atbote isha 25 vjeq,zeshkan,i lart,nnje classic man.me nje penis 21 cm,qe cdo femer qe kishte pune e hutonte..krejt..ajo me tha LINDA ...gezohem qe u njohem..ia ktheva..
erdh kamarieri porsitem pije,dhe shikonim njeri tjetrin ne sy..I thosha vetevetes thuaje o njeri,ate qe e deshiron nga kjo, ajo me shikonte vetem ne sy dhe deshironte edhe ajo te krekonte nga une dicka..dhe e pyeta se jeni vetem ketu ose me familje...Jo jo me ktheu jam me Faimiljen e tezes sime, kurse prinderit e mia tani jan ne durres e une e vendosa Ulqinin, sepse deshiroja te jem pak me e lire...Po si ia kalon ne Ulqin e pyeta, keni qen me pare,ose eshte hera e par,e dhe sa koh jeni ketu,?
jo per mua eshte hera e prae dhe kemi ardhur qe dy dite....dhe mbreme dola pak me djalin e tezes ne muzik qe te argetohem ,,,E une i habitur ,,``Ate e ke djal te tezes a `` qesha une mendova se hmmmmm,,,,, Ahh jo jo.... ka 5 muaj qe jam pa dashuri ma ktheu,,,vetem me shikonte kurre po filloi te fliste per dashuri,,,kishte kaluar afer 1 ore kurse une mendoja se sa jam takuar....qe bisedonim per jeten tone private,,dhe ne fund iu luta qe te dilnim sonte bashk,,,ne ndonje ambient te qet ose,,,,,ajo me ktheu se eshte shum veshtire sepse se dinte a´do te lejonte tezja e vet,, dhe me tha se nese do te arrinte te mashtronte se po del me ndonje shoqe, ateher do te vinte ne banesen time,dhe do te dilnim,une aq shum u gezova sa qe sme kujtohet as vet se cfare i kam thene ne vazhdim... ate dite qendrova i mbyllur ne dhome dhe vetem mendoja,,,se a me ka genjyer, a me tha te verteten,a thua me simapaitzon sa e simpatizoj une,,,me kishte kapluar gjumi,ora tre, zilja bie,,une mendoj se jam ne enderr,,dhe kurre ndegjoj se edhe njeher po bie ateher zgjohem dhe shoh ne der,ishte ajo..me te njejtin fustan mini..e hapa deren une isha veme me nje mantill te te banjos,,,dhe e pyeta a eshte per mbrenda ose ka dicka,,
ajo me beri me koke se po deshiron te hyj mbrena Ohh cfare dhome te bukur paskeni zgjedhur,,pershtani me dhomen, nje mashkull si ju e meriton te jetoj keshtu...une ia ktha e meritoj te kem edhe nje femer keshtu si ju.duke iu afruar,dhe rrokur per beli,,kurse trpui i saj filloi te dridhej,mendoja se kishte frik,,dhe me tha mos te lutem eshte heret....ende nuk njihemi..
kurse une iu luta vetem nje puthje te me dhuroi si shenje e mirkuptimit,,ajo me puthi ne buze leht,dhe filloi te me perkdhel..nga qafa,,, duke me thene se prej mbereme kam menduar vetem ne syt e tu ne trupin tend,,,,,, e une gjithashtu i thoja se,,,,je shum sexy,je e bukur,,pidh i mire,,, keshtu qe filluam te nxehemi ,dhe te dalim nga cdo kontroll....e mbajta ne krah dhe e cova ne dhomen e fjetjes,,,atje e rezova,ne shpine,,,ku filloi te lekundet trupi i saj,,,si peshk,,, dhe fillova te zhvesh ngadal,,duke e lepire tere trupin,dalngadal,filloja te pidhin e saj te fus gjuhen,duke i hapur petat e pidhit me gishta ishte shum e paster sidomos ne anus,edhe ajo beri se pari oral ne penisin tim 21cm...e thithte aq mire sikurse ishte nje aktore Pornofilmave.kurse une vetm renkoja nga gezimi dhe lezeti i madh qe po me vjente pa ndrepre,,,, pastaj e bem edhe ne poz.69..ku te dyj benim oral,,gjate 3-4 oreve kemi arritur te bejm gati cdo stil,, ne banjo ne krevat ne tavoline cdo kend,, derdhjen e spermes se pare e gelltiti krejt ne goje,,,,,,kurse te tjerat e ne shpin ,ne gjoks dhe cdo kend,, ishte mrekulli,jam derdhur 3 here rend,, ashtu qe aq shum u lodh ajo qe diten e pare nuk deshironte dhe kishte frik se a mund te shkoj ne banese e vet,, dhe me thonte se jam bere qu
ll,jam bere shum e paaft,nuk e dij a mund te ec,vet dhe qeshte,,,me buzet e saj ,,hmm,,dhe ate pushim nuk mund te harroj kurre, nuk me del nga mendja,,,ishte LINDA,kaluam se bashku vetem dy jave,, pastaj une erdha ne gjermany,e mbanim kontakt,,te mire, por fati i zi ....MARTES PA DESHIRE ia imponoi i Ati i saj... arijanit_bajrami@yahoo.de
 

Komentet e vizitorve: 4