KTHEHU NE FILLIM  


 
Faqe   [ « ]    3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   [ » ]  
78   04.05.2011 - 09:57:57 Ora - 91.187.103.80 (91.187.103.80)  
 

merakliu

sokrati_@hotmail.com

Kete refim te imin po e tregoj per here te pare ketu dhe shpresoj se do ju pelqeje.Eshte refim i vertete.
Kunata ime (Motra e gruas) eshte femer relativisht e bukur,ka cica te bukra,jo shume te mdhaja por bythen e ka te rrumbullaket dhe te rast.
Shume here kame mendu se si ta bej per veti,thjesht kisha deshire qe ta qij.Ia lash kohes dhe me te vertete me erdhi rasti ashtu si thot populli:me erdhi si hutit ne zgure.
Gruaja e ime eshte vete e treta moter,per kah mosha vjen me rradhe e dyta,kurse kjo qe po rrefej per te e madhja,dy vjet diference kurse me e re se une 3 vjet.Motra e vogel e martuar per nje boshnjak ne Novi Pazar.
Ishte dite vere e dielle,bagjanaku i im ne Novi Pazar me thiri me telefon,nji dite perpara,dhe me tha:eja se kahere nuk ke qene,e mar nji qengj dhe e shtrojm rakin e bejme sefa.I them gruas se te shkojme,por ajo e ekishte planifiku te shkonte te ema sepse kishin me pregadit bakllave.Ok i them,une do shkoj neser dhe me siguri se do te buj pasi qe kur konsumoj alkohol nuk voziti.
Pasi qe mbiva atje,per habin time, aty ishte eshe balldeska (kunata)ime ne te cilen isha ber merak per ta qir.Nejse,ne mbremje,baxhanaku kishte pregatit te gjitha per pije.Banesa ishte nji dhomshe (dhoma e dites dhe dhoma e fjetjes).Pasi qe u shtrua egjitha per te mezit u ulem rreth tavolines dhe renditje ishte ashtu si duhet:i zoti shtepis,gruaja e tij,Une dhe Balldeska qe une isha merakos ne te.Filluam te pijme dhe te bejme muhabete te ndryshme.Pas disa kohesh u qeflejisem dhe biseda kaloj ne vica te nxehte.Baxhanaku im (boshnjak)eshte merakli i madh per raki por edhe gruaja e tij pin gati si ai.Une me kete Balldesken tjeter me nga pak.Ne ora 1 pas mesnate,erdhi koha per me flejt.Problem ishte se ku do te flej Une e ku Balldeska.Baxhanaku me guan e Tij thuajse ishin te dehur dhe na than:benjani ashtu si dini se na shkuam me flejt dhe shkuan ne dhomen e fjetjes,kurse Ne mbetem ne dhome te dite.Aty ishte nji kauq (tresh) dhe nji batanije dhe vetem nji jastek.Rakia e kishte ber te veten,ishim qeflejis dhe vendosem ta shtrijm kauqin e te biejm ne te.Une me kemishe dhe pantalone ajo me fustan.Vendosem qe ti hjekim ato dhe tani une isha ne brek dhe maice ajo njejt me brek dhe maice.Posa u lirova nga kemisha dhe pantallonat,kari filloj ta ngrit koken sepse pa diqka qe kahere ia kishte vu syrin.Kunata vrejti se diqka pozihet dhe me dha nji buzqeshje te lehte.E fikem driten dhe ram ne kauq,nga jashte bente pake drite nga dritat e rruges.Tani karri ishte ngritur aq shume sa qe kisha frike se do te derdhem.Me flejt shans nuk kisha dhe nje nji moment,ne befasin time,Balldeska (Kunata) edhe pse ishte e kethyer me shpinde levizi lehte nga une dhe mi mbeshteti bythet mu te karri im i ngritur dhe kinse po flej leshoj nji ofsham.Une as nji as dy perthekova me doren e djathte (ashtu ishim vendos),por dora ia preku cicat mbi brus.Ajo nuk veproj,leshova doren pak me posht ne bel,ajo edhe pak e shtyu bythen ne drejtim timin dhe karri veq se nuk shperthej.E kuptova se ajo e kuptoj qellimin tim.Edhe une fillova ta levize trupin tim ne ate menyre sikurse po e qij pas.Doren ia futa perfundi maices dhe ngadal duke e ledhatur ia futa nen brus (gjyksore),cicat me te vertete i kishte te forta,jo shume te mdhaja,atehere vrejta se po i pelqente.Pase pak u kethye me fytyre nga une dhe me tha:allahile edhe ti ke mendu sikurse une qe nji dite do te ndodhe kjo?Une iu pergjigja se kahere kame mendu dhe kame ba plane se si me te qi.Mire tha,edhe une ta kame vu syrin kahere,por te lutem ta mbajm sekrete kete.Ia pohova dhe filluam te puthemi,dinte te puthte ne menyre te shkelqyer,ma futi doren nen brek,e kapi karrin dhe me shushuritke ne vesh se si do te qihet per merak,se do te ma thithte karrin se ka deshire qe ti lepihet pidhi dhe ti futet gjuha thel ne pidh.Te gjitha keto aq shume me eksituan sa qe i erdhi koha karrit te shparez.I propozova qe te ia futi ne pidh se mbarova,jo tha dua te kenaqem ashtu si deshiroj une.Por nuk mund te duroj i thash,nuk ka problem tha,ma derdhe ne goje dhe pastaj vazhdojm.U pajtova dhe ajo zbriti te karri im dhe me dy poteza dy levizje ne gojen e saj dhe karri im nga gezimi i madh iu shpraze ne goje dhe per habin time e perbiu spermen.
Ne dhomen e fjetjes Baxhanaku me gruan e tij flijshin 120 ne ore.Dera ishte e mbyllkur e kerhama e tyre u ndijke te ne,na siguronte se jane ne gjum te forte.
Pasi qe karri u qetsua pas derdhjes e pyeta:ti spermen e perbive?Nuk e praktikoj tha,por momenti eshte qe ta bej kete sepse kete nate do ia kushtoj vetes time dhe Ty.Pas derdhjes,karri pak sa u zbut,por truri mori prap komanden dhe karri im i cili do te kenaqen me ngrohtesin e pidhit do te vij ne gjendjen e me parshme.
Prap filluam te putheshim,ngadal ia hjeka maicen,brusin dhe breket.Ajo ne te njejten menyre veproi,ngadal ma hoqi maicen dhe breket.Me te vertete kishte nji trup te bukur edhe pse eshte 49 vjeqare.Pidhin e kishte depiluar,cicat shume te bukura.Filluam te ledhatohemi dhe karri erdhi ne gjendje erekcioni.I prpozova pozen 69,une ia lpiva pidhin ajo mua ma thithte karrin.Deshira e saj e flaket ishte ti futet gjuha sa me fell ne pidh,une kete nuk e kame problemsepse edhe me gruan time e bej.Nje qe me pelqente eshte se dinte me e thith karrin.Me von ia futa gishtin e mesem ne pidhe dhe ne te njejten kohe ia lepijsha pidhin,klitorisin ndersa me gisht ia gjete piken "G".Kur ia kame preke kete pike,gati sa nuk i ra te fiket.Ate se kishte perjetu kur sepse as vet nuk kshte dite per kete.
Me vone i propozova qe ta ia fus gishtin ne byth,por nuk pranoj sepse nuk eshte vendi ketu.Pranova ashtu si me tha dhe vendosem qe te qihemi.U kethyem ftyre per ftyre dhe me iniciativen e saj ia futa karrin ngadal ne at pidhe te rruar per bukuri,me kujdes qe mos te bejme zhuremse ishte frika mos po ndegjohemi nga ata te dhomes tjeter.Pasi qe isha derdh me heret,isha me i qendrushem dhe prita momentin e derdhjes time kur ajo te eshte a gatshme.Pas disa momenteve me peshperiti ne vesh dhe me tha se eshte ne kulminacion dhe ka deshir qe se bashku te derdhemi.I bam disa levizje dhe ne te njejtin moment u derdhem dhe at pa e nxjer karrin iu shpraza mbrenda ne pidh.I thash se mos eshte rrezik te jete shtatezen,jo tha se i mar rregullisht tabletat.Me ne fund e thyem akullin.E bam nji qimje te mire.Endra na u realizu.Ne mengjes ne u zgjuam me heret edhe pse pothuajse pa gjume,qe te mos dyshohet,rregulluam kauqin dhe iu thame se mire kemi fjetur.Njeni ne nji ane te kauqit dhe tjeteri ne anen tjeter.Balldeska tjeter (Gruaja e Baxhanakut)kerkoj falje qe nuk ka mundur me mire te na rahatoj (une me veti mendojsha:shuje se shume mire na ke rahatu).
Kjo ka qene nji avanture e mire per mua dhe qisen time.
Balldesken me e qi nuk eshte incest.Nese eshte deshira e dyanshme nuk ka asgje te keqe.
Kemi pas edhe dy here te qira derisa nuk eshte martuar per nji njeri te cilit i ka vdekur gruaja dhe me te edhe ka mar fund avantura e jane.
 

Shkruaj Komente