KTHEHU NE FILLIM  


 
Faqe   [ « ]    32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   [ » ]  
49   28.05.2010 - 06:24:17 Ora - 82.114.94.225 (82.114.94.225)  
 

Vloriani

vlora_2008@hotamil.co.uk

Jam i martuar dhe kam dy fėmijė .. Jam vetėm 22 vjeē .. Gruan time e e pėlqej , jam me tė afėr 7 vite dhe kalojmė shumė mirė bashkė .. Nė moshėn 16 vjeqare ia kam humbur dhe prej atėher bėjmė sex , sex me plot kuptimin e fjalės .. Njė natė vere ishim bashkė dhe rrinim nė oborin tonė , ishte nxehtė fėmijėt i kishim nė njė dhomė afėr aty dhe ne filluam tė putheshim , ngadalė ajo si gjithė her u lėshua tek kari im dhe dhe filloi me specialitetin e saj tė quajtur "gojore" i cili specialitet mė duket se ēdo herė e mė shumė po bėhet mė i kėndshėm , asnjėher nuk mė bėhet mjaft pėrderisa ka karin tim nė gojė .. Fillova unė t'ia lėpijė cicat u lėshova deri tek pidhi i saj e preka me gjuhėn time vetėm pak dhe u tėrhoqa .. fillova t'ia puth shpinėn ajo ishte me bark e shtrirė , puthja qafėn e saj , fillova tė lėshohesha ngadalė poshtė .. dėgjoja klithmat e saj .. dėgjoja fjalė e saj me ritėm erotik duke mė thėn "tė lutem mė fut kariiin , mė qiij" dhe lėshohesha ēdo herė e mė poshtė ... aq sa un lėshohesha poshtė belin e saj tėrhoqja nga vetja deri atė moment kur trupi i saj morii pozitėn dogy style ... fillova t'ia hap prapanicėn dhe nga prapa lėpija pidhin e saj .. ajo kishte futur dorėn afėr pidhit tė saj dhe tėrhoqte kokėn timee qė asnjėher mos tė tėrhiqesha nga pidhii i saj .. papritmas imagjinova motrės e saj shuuum sexyy , shumė tėrheqėse dhe mbi tė gjitha shumė tė bukur , lėpija pidhiin e gruas duke imagjinuar motrėn e saj qė prej kohėsh e kam dėshiruar nė shtat me mua e lėpija pidhiin e saj me shumė kėnaqėsii .. fillova tė kthehesha nga kisha ardhur ajo nuk lėvizte vetėm mė prite mua qė tė fus karin tim nė pidhiin e saj .. un i'a fillova t'a puthja nga vija e vitheve tė saj drejt shpinės sė saj .. dhe atė moment qė kam filluar pėrsėri t'ia puthė qafėn ngadalė kam futurr karin tim nė pidhiin e saj .. duhet dėgjuar gjithnjė klithmat e saj , kam filluar t'a qijė fort ... ishte aq i mbushur sa qė nuk dėshirojė tė ndrojė pozitėn , sepse nuk shihja ftyrėn e saj , imagjinoja motrėn e saj duke e qirė doja tė pėrjetoja sa mė parė knaqėsinė e derdhjės nė pidhiin e sajj , gjithnjė duke menduar nė motrėn e saj .. pėrfundoi , u derdha mė erdhi nė krahė dhe mė tha m'knaqe zemėr mė tingėlloi si zėri i asaj dhe menjėher pasi qė isha derdhur filloi kari im tė zgjohej prapė ... veq emri i saj kur pėrmendej um dridhem i tėrii ... asnjėher prej qė e kam njohur N. nuk e kam larguar nga mendėt , gjithnjė kam dėshiruar qė t'a kem nė shtrat ėshtė aq e bukur dhe aq sexyy sa qė me fjalė nuk mund t'a pėrshkruaj dot .. Gjithnjė kam mbajtur kontakte tė mira miqėsie me tė , ēdo her e kam shikuar me njė shikim qė doja ti thoja se dua t'a pushtoj atė , dua qė tė jetė edhe e imja .. edhe ajo ėshtė e martuar , e vizitoi shpesh edhe atje qė nuk do tė shkoja kurrė nė atė shtėpi po tė mos ishte ajoo .. ishim te "miqtė" , un dhe burri i saj ishtim afėr dhe po shikonim diqka nė PC ajo u afrua dhe unė ndėr tavolinė ia preka kėmbėn me kėmbė .. Nuk e di nėse e kutpoi se pėrse e kisha prekur por pas pak ajo shkoii .. pastaj filluan pyetjet e mia me vet veten dhe dėshira qė kisha pėr N. nuk mė linin tė mendoja keq .. thosha se a u tėrhoqė qė ishte burri i saj aty .. apo u tėrhoq vet dhe e ka marrė si tė pa qėllimshe prekjėn time .. kėshtu ndodhi edhe pas 2 jave .. prapė e njėjta situatė u pėrsėritė dhe prapė ajo u tėrhoqė .. kam filluar t'a shikoj me njė shikiim tjetėr qe sa kohė por nuk e di , nuk jam i sigurt por mė duket se e ka vėrejtur shikimin tim por nuk do tė ndalem pėr tė vetmėn arsye .. Meriton tė jetė e lumtur , ka njė shpirt tė pastėr , trup tė mirė dhe besaa shuum tė qijshėm , ka vuajtur shumė . dhe unė pas gjithė kėsaj kohe qė jam duke menduar nė tė kam pregatitur njė skenar shumė tė bukur e nėse do tė jem mė tė do tė zgjasė shuum dhe do t'i japė asaj gjithqkaa qė i ka munguar deri mė sot , shpresoi ti ketė munguar edhe karii im.. e dua atė , e dua atė dhe do t'a kem sė shpejtiii .. Njė ditė ishim pėr tė ndejtur tek ajo e kishte veshur njė fustan veree , kur e pash mė shkoii menja qė shkoi nė wc dhe tė filloi t'a krej nė dorė .. Ato cicat e saj tė ėmbla dhe tamam ashtu si unė kam qeeef , tė mesmee jo tė mėdha .. gjysma e tyre ishte jashtė fustani i rrinte pėrfekt , vithet e saj tė cilat ishin aq tė pėrkryera e tėrhoqnin fustanin e saj lartė nga lartėsia e tyre , un digjesha i tėrii .. betohem se mė shkoi mendja t;ia kap njė her vithet dhe ti them se e dashuroj trupin e saj , por prapė u ndala .. Humbi diqka e fėmijėve dhe ajo filloi t;a kėrkoj ... Kur zuri pozitėn tė cilėn e doja shumė dhe mu nė atė pozitė kisha imagjinuar duke e qirė atė , kari im mė nuk dinte tė ulur .. dhe thash shkova se po mė thėrėsin pėr notat tė dobėta tė njė djalit tė shokut tė babait .. erdha nė shtėpii nxora kariin dhe fillova t'a imagjinoja mė kujtohej pozita e saj .. se si gjysma e vitheve tė saj u duk pak dhe mastėrbova shumė shpejtė ... pas njė koha u ktheva prapė vetėm e shikoja .. pėr asnjė ēast nuk kam ndarė syrė nga ajoo dhe as nuk e kam ndėrmend t'a bėjė kėtė ndonjėher .. E bukur ėshtė breee .. Nuk mund t'i rezistojė asnjė ēast .. tash e 5 vite jam kur nuk jam me tė jam duke e menduar .. tash e 5 vite kur jam afėr saj jam duke e zhveshur me sy .. shpresoj njė ditė kjoo tė ndodhė ..
N. dua tė tė kem , i kam menduar mirė gjėrat dhe e di se nuk po gaboj .. shpresoj tė pii votkėn me Ty bashkė njė ditė tė cilėn t'a kam propozuar qe disa herė ... Tė dua ...
 

Komentet e vizitorve: 2