KTHEHU NE FILLIM  


 
Faqe   [ « ]    15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   [ » ]  
66   12.12.2010 - 16:48:04 Ora - 109.236.45.128 (109.236.45.128)  
 

erisi


mua mu desh te jetoia per nje kph te gjate vetem pasi prinderit i kisha me pun ne greqi ne shtepi vinte dhe me gatuante dhe lante shtepine goca e tezesn.nderkoh qe un isha ne shtepi dhe po lahesha dhe nuk e mendoia se do te vinte ate dite dola ajo kishe ardhure ne shtpi kure un isha duke u lare ishte mengjes . redh 10 paradite .dola nga banjua dhe isha pa veshure gje i kisha robat ne dhom te gjumit . kure hyra ne dhom e pash qe ajo ishte duke regulluare disa sirtare te komonit se i kisha lene robat remuje ne dhom te gjumit,kure e pash rembeva peshqirin me njeere ajo i nguli syt me njeer te k.un mua mu ngrit me njeer ajo filloi te qeshte e pash ne sy dhe po me shikonte mu afrua afer dhe me tha mos dil me keshtu more vesh un u mblodha me njeer me peshqire dhe fillova te vishesha ajo me doli nga pas dhe me rembeu qefen dhe filloi te me puthet u ktheva perball saj erembeva me krah dhe u hodhem mbi krevat gje gjendej aty afer du ke u puthure te dy fillova ti ve duarte nga pas saj dhe ngrita fustanin veror e te holl te saj ajo fil;loi te thoshte mos mos dhe me duarte e saj me kapi per k ai ishte bere i forte si dru u ul poshte dhe filoi te ma merte ne goi e kapa per koke dhe e ngrita larte dhe i hapa hodha ne krevat i hapa kembet dhe para syve te mi ishte nj p . tejet i paste dhe i ruare me kujdes futa pen tim ajo filloi te oshetinteohohoh me afash afash fillova te reagoia edhe me shpejte pasina ca minutash e nxora jashte se filloi te me dhimbete e ktheva nga pas dhe me kujdes fillova dhe e vendosa nga mbrapa saj ajo bertiste si e mare nga dhimbjet pas pak e ktheva serishte ne ane perball dhe fillova ta pompoja serishte deri sa e kuptova qe me erdhi orga dhe e derdha mbi trupin e saj . me pas u ngrit dhe vajti per tu lare dhe un mbeta ne dhomedhe mu ngrit serishte hyra ne banjo dhe ajo ishte e perkulure dhe po laej me njeer e kapa k dhe e drejtova derjt b se saj dhe e pompoja si i cmendure sa u derdha serishte kesaj ere brenda ne b
 

Shkruaj Komente