KTHEHU NE FILLIM  


 
Faqe   [ « ]    7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   [ » ]  
74   26.03.2011 - 10:31:54 Ora - 83.228.210.255 (dyn.83-228-210-255.dsl.vtx.ch)  
 

lindi

etno_ch@hotmail.com

pershendetje lexues te dashur, kjo histori qe po ju tregoj ka ndodhur para 1 viti, jam i martuar jam 32 vjeq, dhe jetoj ne nje shtet te perendimit, afer i kam edhe familjen e gruas ku ka edhe vllaun e martuar, gruja e mikut tim, ne mosh 5 vjet me e re se un sa her qe shkoj per vizit me shikonte me nje shikim disi provokues, por duke patur parasysh qe ajo asneher nuk kishte mundsi te ishte vetem ne shtepi sepse jetonin me familje, pra gjithmon ishin vetem shikime, harrova tja pershkruaj gruja e mikut asht shum sexsi e gjat me gjoks qe gjdo mashkull do ta kishte lakmi, bithet shum te bukura e te forta, e gjat dhe buz te trasha flok te gjata me nje fjal shum sexsi dhe provokuse, sa her qe me bjer afen shothmon ja sho gjoksin se ajo vet kujdeset per ket gje, erdhi koha ajo filoj pun vetem 2 or ne mbramje, nje dit teri sa ajo po shkonte ne pun un e ndala veturen time luksoze dhe i thash qe te shpie ne pun me vetur ajo sikur se miezi qe kishte pritur, rruga sgjaste nja 20 minuta deh duhej ta shfrytzoja rastin per naj bised te nxeht.
fillova i thash qe je shum e bukur dhe sexsi, e i thash qe me pelqen shum stili i saj, ajo pak u kuq she me falemderoj,i thash se kam pas deshir me pas nje femer si ti, ajo me shikoj edhe me tha se edhe un i pelqej asaj si mashkull,se gjoja paskam nje stil te veqnt, perderi ssa gati erdhi koha qe ajo te zbriste per ne pun i thas qe kisha pas deshir te kem naj menyr per te konktaktuar pak me msheft, ajo me dha emailin e saj qe nuk ja dinte burri i saj apo miku im,
menjeher jam kthyer ne shtepin time ja ja kam shkru nje email ku thash qe kam shum deshir me nejt per naj moment me te bashk per me bisedu se gjoja po me pelqen biseda me te, kaluan 4 dit dhe as nje pergjigjeje, kur nje dit ma ktheu dhe me kishte shkruar se prej ati momenti kam nje tjeter mendim per ty, me tha qe zakonisht mastite prej ores 1 teri 3 shte vetem ne shtepi, un ne ate koh isha ne pun sdi si tja beja.
morra nje dit pasditen e lir, dhe shkova u pastrova u parfumosa dhe drejt e te miku por pak me frik se mos ishte edhe dokush tjeter ne shtepi por isha i pregaditur se qka te thoja nese del edhe dikush tjeter,
i rash ziles ajo me foli ne mikrofon kush esht, i thash jam un kam ardhur per ket pun gjoja se kisha per te marr diqka se akoma se dija se a ishte vetem, ajo qeshi me ze dhe tha hajde hajde merre dhe ma hapi deren,
u ngjita lart dhe qfar te shija sikur ta kishte ditur se do shkoja ishte e veshur me nje kmish shum te holl qe ja nxjerrnin gjoksin shu sexsi, dhe nej pal gjinse ngjit per trup, qe e tregonin shum sexsi.
u ula dhe ajo me pfroj nje pije, dhe u ul perball meje, filloj t eme provokonte duke me pyter se qka do merrja dhe vetem qeshte,
i dhash qe me te vertet kam ardhur per ty me bisedu me ty, ajo me shikoj me nje shikim teper provokus beri pak nje lepirje te buzve, dhe u qua ne kemb duke hexur me nje dridhje tre vitheve iku ne dhomen e vet me tha te pres pak, kaluan 3 minuta kur u degjua zeri i saj qe me thrriste hajde te me ndimosh diqka, kur shkova vetem kmishen e kishte hequr por gjinset jo, duke u dukur teper sexsi, me tha mos te humbim koh se nuk asht ma shum se 2 or vetem, dhe mu gjujt me puthje sikur e marr, mua me vloj gjaku, me shtinte gjuhen teri ne fyt mendova po kjo qenka e djegur per sex, ashtu vazhdonim ne kemb duke e gjveshur njani tjetrin mbetem vetem ne brek, mua kari dont te me explodonte, ajo nuk shikonte akoma posht por e qoj doren dhe e preku mbi brek, dhe leshoj nej se hhmmmmmmmm dhe un ja lshova doren permi tangot e saja por qte shifsha ishte buer jashtzakonisht qull ndermjet kembve, qfar ke kshtu i thash, mos fol ma ktheu se u dogja, u ul ne gjunj dhe mi hoi brekt dhe doli kari im i sterfryer para fytyres se saj jo veq pa me habi dhe me shikoj mu ne sy e tha lum ajo guja jote me qfar kari po qihet, un me buzeshje i thash se mund te jet edhe i yti sa her qe te duash, ajo filloj ta thithte si e marr habitsha si mundet me fut te gjithin ne goj edhe te pumponte pa nderpre pa e nxjerr fare nga fyti ku e kishte futur, vazhdoj per nja 10 minuta duke e thithur e duke e ferkuar bidhin e saj, un e kapa per flokesh edhe me gjith forxen ja shtisha ne gojen e saj ejo e nxjerri nga goja edhe me tha a mundesh me me qi ne goj me ma shum forc, kjo fjal mu pe kalli krejt, ajo ishtm ne kulmin e saj po perjetonte orgazem, dhe un nuk durova ma dhe ja derdha spermen ne fyt ishte diqka jashtzakonisht interesant, pastaj u gjujtem ne shtrat she filluam me 69, ajo ishte krejt e gjullur ne mes te kembve ndersa ma thithte karin per 5 minuta e beri perseri ne form per aksion, ashtu si ishim ne 69 un i shtrir perfundi ajo u qua dhe u kthy me kok nga un dhe u ngul ne karin tim dhe filloj te qihej si e qmendur, dhe bertiste me sa fuqi qe kishte per nje moment edhe u friksova nga zhurma dhe i thash qe te kem kujdes, ajo bertiti me qij fort qije pidhin tim e mos e ke problem per asgje, bertiste ohhhhhhh uffffffffffffffff oooooooohhhhhhhh me kalle, ndersa kaleronte gjoksi i saj i madh e i bukur dundej lart e posht un ja shtrongoja bithet me sa forc qe kisha, pastaj ndrruam pozicjonin ajo u shtri dhe i qoj kembet ne supet e mija ne ket pozicjon mund te depertoja edhe me fell gje qe ate e qmendi edhe ma shum me terhiqke nga bithet e mija sa ma shum qe te depertoja mrena pidhit te saj qe me dukej se do te dilte flaka, ajo perjetoj perseri orgazem por nuk ndalonte, pastaj u kthye ne dagy stil dhe ja futa nga mprapa, edhe njekosisht ja futa edhe kishtin e madh ne anus sjo vetem perpilitej si e mendur e pa kurfar kontrolli, me tha te lutem hiqe kishtin nga anusi dhe fute karin se u qmenda,
menjeher kam fillu te deperdoj ne vrimen e saj te ngusht njeher pak me ngadal e psataj me nje ritem qe as vet se di se si mundesha aq shpejt, e qiva ne bith edhe per nje koh ajo kishte ulur koken posht ne krevat duke e nxjerr nje form te mrekullushme te bithve te saj e qiva ashtu teri sa ajo perseri perjetoj orgazem edhe un isha nu kulmin tim i thash se do derdhem ajo shpejt beri nje rrotullim dhe ma ofroj gojen dhe fytyren e saj, ja derdha spermen time me nje fuqi neper fyttyren e saj te mrekullushme neper atu buz te trasha e ne gjoks kudo, pastaj pushuam pak dhe mu mu duhej te iki sa me shpejt sa num me kishin zen me presh ne dor, perderi sa po beheja gati te ikja ajo me puthi e me tha qe ket duhet ta bejm me shpesh se kam nevoj per karin tend dhe per nje sex te qmendur si ky qe bem, i thash qe kur te na ipet mundsia ktu me ke, prej asaj dite se paku nje her ne jav e gjejm mundsin per sex, ose ne shtepi kur ajo asht vet ose ne bodrum, nga nje her edhe ne shtepin time kur ajo shkon per te ber pazarin, erremi vesh vetem me email, tash edhe kur te shkoj me per vizit rri memua pak me e buzqeshur, e sa per gjoksin akoma ja sho kur te ma sjell kafen se ajo vet kujdeset per ket, lum miku im qfar gruje ka,
 

Shkruaj Komente