KTHEHU NE FILLIM  


 
Faqe   [ « ]    6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   [ » ]  
75   26.03.2011 - 12:53:18 Ora - 178.175.67.222 (178.175.67.222)  
 

shkelqimi

gjiblani_20@hotmail.com

historia ime fillon ne moshen 16 vjeq isha ne dugoj duke punuar afer dugojes sime ishte nje librari aty aty punonin disa familjar po qe te dy ishim me pun keshtu qe ata vendosen qe ta punsojn ni puntote keshtu qe nje dit kur dola me mengjes ta hapi dugojen time e pash nje vajz duke pritur te dyqani i komshis dhe nuk fola me at vajzen she e hapa dyqanin tim keshtu ja dy dit dhe une doja qe te hija ne kontakt me at vajz por si per fat nje mengjes kur dola ne dyqan po e sho at vajz nuk po munde ta hapte dyqanin duket se brava ishe e prishur dhe mu drejtua qe ta ndimoja dhe une pa hezitim i ndimova dhe aty u njoftuam me at vajz me Marin pas nje ore i ofrova nje kafe dhe ajo pranoj kafen me knaqsi dhe filluam me bised po e ves per vjeq sa i ke ajo me tregoj 22 me tha i kam edhe oi drejtohet ka une po me pyt se sa i kam une une nga frika qe ndoshta me konsideron si femi i saj nuk i tregova te verteten i thash qe i kam 24 e ne vertet i kisha 16 po isha i gjvilluar me trup dhe nje dit me drejtua dhe me tha a mos don te dalim bashk pas orarit te punes une pranova dhe dulen neper qytet mu drejtua se ku do shkojm me pi kafe une e drejtova ne nje kafiq te nje shok i imi nuk kishte shum pun ai ja dy dit ashtu aty vetem u puthshim une ja rrasja guhen dhe ja vendosja doren ne pidhin e saj te lengt por nje dit ai shoku po me pyt se a e kom qi at marin i thash qe jo me tha o budall shfrytzoje rastin se nje her te vjen vera ka dera me tha ja qelsat e kafiqit dhe kryj pun me at vajz kur shkuam nje dit tjeter aty ne kafiqin e ati shoku une u ulem te banaku vendi i yn i perferuar dhe ai shoku mu drejtua dhe me tha shk...ja qelsat e kafenes se kam pun ja 1 or kshtu rrin ju i morsa qelsat dhe vendosa ne der duke e kyqur deren dhe u ula ne karrige i thash asaj vajze duke e ditur qe ishte virgjer i thash qe ti lante gotat te banaku mu pergjith tha se une do ti laj ajo hyri te banaku per ti lar gotat dhe pastaj une hyra ne banak duke e puthur at dhe thillova qe tja prekja pidhin e saj plot epsh duke ja hequr rrobat ajo mu kthye e ne tha mos te lutem mos po kati im e kishte arritur temperaturen e 100% e dikur ajo u dorzua ja hoqa pantollonat dhe filloja tja lepij pidhin e saj plot sper qe i kishte dal nga pidhi i saj i lnget me th me ngadal ne ngadal une i thash eh moj bukuroshe e shikon karin tim ajde merre ne goj kur u ul me tha qenka si mikrofon iu pergjigja oki hajde pershndete mamin dhe babin se e ke mundesin qeshi duke e nar karin tim te madh me tha se u kalla te lutem me qi po ngadal se jam e virgjer oki i thash kur e vendon per sedoperi ajo me tha ngadal oki i tha ja afrova karin tim ne pidhi i saj duke ngadal por epshi im nuk u ngadalsua dhe ja futa karin tim ne pidhin e saj te virgjer ajo bertiti o jeta ime shkoj une e kam pas krenari virgjrin duke e qir ajo bertiste o me thell me thelll ju pergjigja se te gjith karin e ke ne pidh oki e kryem aktin ton dhe ajo pas disa dite dul nga puna sepse e kishin fejuar me nje djal dhe aj ishte gjeloz dhe nga ajo dit nuk e pash ma kurrr.
 

Shkruaj Komente